17 Maj, 2024

Nga Jul Deda, Egla deri te Romeo Veshaj, kush është konkurrenti i BBV që mban “kurorën” e Instagramit?


Pas pjesëmarrjes në “Big Brother VIP”, numri i ndjekësve të VIP-ave që u bënë pjesë e këtij reality show është rritur ndjeshëm.

Teksa dita e finales së “BBVIP” po afron, gjithë vëmendjen e kanë marrë 6 banorët në shtëpi.

Dita ditës numri i ndjekësve të tyre në Instagram është rritur, por cilët janë konkurrentët më të komentuar brenda “BBV”?

Vendin e parë e zë aktori Julian Deda, i cili këtë javë ka shtuar rreth 1 mijë ndjekës në llogarinë e tij, duke shkuar në 453 mijë folloëers.

Heidi Baçi dhe Meriton Mjekiqi gjithashtu kanë bërë për vete një publik të gjerë.

Romeo tashmë ka shtuar 1 mijë ndjekës në llogarinë e tij duke shkuar në 342K ndjekës, ndërsa Instagrami i Heidit ka shkuar në 145 mijë, duke shtuar 3 mijë fansa.

Vendin e katërt e zë Meriton Mjekiqit, i cili ka shtuar 3 mijë ndjekës në Instagram.

Modelja Françeska Murati është shndërruar në një ndër banorët më të pëlqyer në shtëpinë e “BBV” dhe këtë javë ajo ka fituar më shumë ndjekësa se të gjithë, 6.6 mijë.

Ndryshe nga Françeska, Egla Ceno është konkurrentja që ka shtuar më pak ndjekës në Instagram, këtë javë ajo fitoi rreth 100 fansa, duke shkuar në 73.7K.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al