21 Mars, 2023

Nata e fundit në suitë/ Kiara dhuron momente romantike, shfaqet me kërcim sensual për Luzin. Këngëtari: Hajde dalim, do harroj që kemi kamera…


Çifti Kiara dhe Luizi kanë kaluar momente romantike me njëri-tjetrit, pas mundësisë që iu dha tek suita, larg syrit të banorëve të Big Brother VIP.

Capture

Ka qenë Kiara ajo e cila ka surprizuar Luzin me një kërcim sensual.

Gjatë kërcimit, moderatorja u shfaq mjaft sharmante teksa kishte veshur një fustan gjumi të hollë, të shkurt e me rripa, duke dhuruar një paradë seksuale para se t’i bashkohej partnerit në shtrat. Luizi patjetër që u kënaq, por pranoi se çdo natë po i bëhet edhe më i vështirë qëndrimi pranë saj.

Luzi iu drejtua Kiarës: “Jemi kaq afër dhe kaq larg njëri-tjetrit.”

Në natën e fundit nuk munguan puthjet dhe përqafimet mes tyre, ku vetë Luizi kërkoi ta surprizonte partneren e tij duke kërkuar qe t’i vendosej në sfond edhe këngën që i ka dedikuar.

Në fund teksa dhe Kiara zgjodhi dhe t’i dedikonte në kërcim po ashtu sensual, ndërsa Luizi deklaroi: Hajde dalim.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al