27 Shtator, 2017

Motrat binjake refuzojnë të ndahen nga njëra-tjetra, duan burrë të përbashkët


Dy motra binjake ruse kanë vendosur se ka ardhur momenti që të gjejnë shpirtin e tyre binjak, por ato nuk kanë ndërmend që të ndahen nga njëra-tjetra dhe për këtë arsye kanë vendosur që edhe të marrin të njëjtin burrë.

Por ky i fundit duhet të plotësojë një kusht jetik për t’u martuar me dy motrat, Adel dhe Alina Fakhteeva,ai duhet të jetë jashtëzakonisht i pasur.

22-vjeçaret janë të famshme në qytetin e tyre të lindjes ku njihen për blogun e tyre të modës, ku pozojnë foto jo pak provokuese.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al