9 Dhjetor, 2017

Moment tensioni kur Ardit Gjebrea shpërndan formularët e votimit


Pas mbarimit të natës së dytë të “Këngës Magjike”, kur edhe u konfirmuan këngëtarët e rinj që do kenë të drejtë të votojnë dhe të votohen, Ardit Gjebrea ka shpërndarë formularët e votimit, ku pa dyshim situata është shoqëruar me tension dhe emocione për rezultatin.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al