13 Tetor, 2017

Ministrja Manastirliu me stilin e veshjes së Grida Dumës


Ministrja e Shëndetësisë, e rikonfirmuar për herë të dytë në këtë post, Ogerta Manastirliu, bie në sy ndër të tjera edhe si një zonjë e hijshme.

Ndërkohë, te femrat ne kemi predispozita që të shohim dhe t’i japim rëndësi edhe mënyrës së veshjes. Këtë herë na bëri përshtypje veshja e ministres. Ajo kishte zgjedhur një kostum në stilin e veshjeve që mban pothuajse gjithmonë deputetja e PD-së, Grida Duma.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al