2 Janar, 2018

Ministri çmendi rrjetin me foton e “rrezikshme”, por e vërteta qëndron shumë ndryshe


Sot në mediat online, qarkulloi një foto e Ministri i Zhvillimit Ekonomik në Kosovë, i cili shfaqej i varur në një shkëmb, i cili dukej sikur ishte në lartësi.

c118c919711405ad37c45bfef1efe050_L

Ministri tha se vetëm dashuria mund të të mbante pezull në ajër ndërsa shumë njerëz mbetën të befasuar nga guximi i tij.

Por kjo foto e cila u duk sikur ishte rrezikshme, nuk ishte aspak ashtu.

Shkëmbi ‘Pedra Do Telégrafo” në Brazil, është vendi ku gjithkush mund të realizojë foton në dukje më të çmendur të jetës.

shkembi brazil

Realisht, distanca është më pak se një metër nga toka dhe siç mund ta shikoni, s’ka mbetur njeri pa e shkrepur një foto.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al