20 Shtator, 2017

“Më hoqi rrobat me zor dhe më përdhunoi”, shfajësimi që jep kunati në Polici i shtangu të gjithë


Një vajzë ka rrëfyer se si i dashuri i motrës e kishte përdhunuar brenda në dhomën e saj .

E reja nga Melburni ka thënë se ajo ishte në shtëpi me motrën binjake dhe të dashurin e saj, por në një moment në mbrëmje ai i është futur në dhomë dhe i ka thënë se donte që të bisedonin. Pasi ka mbyllur derën i ka hequr rrobat me forcë dhe më pas e ka përdhunuar.screenshot-joq.al-2017-09-20-10-17-57-987

Në deklaratën e tij në polici, ai ka thënë se e ka ngatërruar me të dashurën e tij pasi ishin identike, por vajza e ka kundërshtuar duke thënë se i kishte pohuar se gjithnjë e kishte imagjinuar dhe kishte pasur dëshirë të kryente marrëdhënie me të.

Pas shqyrtimit të rastit nga gjykata, ai është dënuar me 4 vite burg, shkruan “Daily Mail”.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al