21 Gusht, 2017

Luana poston foton më seksi se kurrë, aktori i njohur ‘ia plas në sy’: Le nam


Luana Vjollca është duke pushuar në ishullin Grek, Mikonons, dhe siç duket edhe nga fotot që poston, është duke kaluar mjaft mirë.

Fotoja e fundit që ka bërë publike në rrjetet sociale, është një nga me të nxehtat e moderatores, dhe kjo është pëlqyer shumë nga fansat e saj, të cilët kanë vërshuar në pëlqime dhe komente.

Por një koment që ka rënë në sy, është ai i aktorit Elvis Pupa i cili e ngacmon me shaka duke i thënë se lpaska lënë nam në Nammos, Mikono.

“Paske lën nam në Nammos, kalofsh mirë lal”, ka shkruar ai.12-2

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al