9 Dhjetor, 2017

Luana dhe Beyoncë bëjnë ‘’xing’’ , ja kush ia ‘’vodhi’’ idenë kujt!


Sapo ka lancuar spotin e puntatës së radhës së emisionit  të saj, mediat rozë menjëherë kapën ngjashmërinë e fustanit të saj me një nga fustanet  e Beyonce.

Por Luanës mesa duket i ka rënë në vesh diçka e tillë, saqë ka postuar një fotografi ku shkruan: “Mendjet e mëdha mendojnë njësoj Beyonce! P.S: kjo foto është bërë 10 ditë më parë” Dhe  e vërteta është sikundër thotë Luana, pasi është Beyonce ajo e ka postuar fotografinë pas Luanës.

Por kjo nuk është hera e parë që ato bëjnë ‘’xing’’ me veshjen e tyre. Kjo ka ndodhur edhe herë të tjera ku ka qenë Luana ajo që e ka veshur të njëjtën veshje pas divës së muzikës.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al