27 Shtator, 2017

Kozeta Kurti kunja kolegëve të saj, u vënë emisioneve emrat e tyre


 

E ftuar në emisionin ‘Kush vjen për drekë’ në televizionin ‘Klan’, gazetarja dhe moderatorja Kozeta Kurti ka bërë një koment që nga shumëkush mund të interpretohet fare mire si një ‘kunjë’ për disa nga kolegët e saj.

‘Momentalisht në televizionet shqiptare, janë dy moda: E para, t’i vësh emisionit emrin tënd në titull dhe e dyta, në fillim të emisionit të numërosh puntatat si: ‘Ky është emisioni im i njëqind e satë!’, për të treguar sa të lashtë jemi…’- u shpreh Kozeta Kurti.

 

Nëse ndërmendeni mirë , është e qartë kunja e gazetares cilëve u drejtohet apo jo…?

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al