19 Shtator, 2023

Klipi i këngës së fundit të Dafina Zeqirit, i ngjashëm me atë të Beyonces?


Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka publikuar disa ditë më parë projektin më të ri muzikor në bashkëpunim me Brunon dhe Klajdi Harunin të titulluar “Xhane Xhane”.

Kënga e cila u pëlqye menjëherë nga publku, sot numëron mbi 1 milion klikime në YouTube. Mirëpo së fundmi është vënë rese klipi i artistëve ështëi  ngjashmë me atë të këngës së njohur të Beyonces në bashkëpunim me grupin Coldplay- ‘Hymn for the Weekend’.

Më poshtë janë momentet e shkëputura nga të dyja klipet të cilat tregojnë ngjashmërinë mes tyre.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al