13 Tetor, 2017

Klea Huta ‘reagon’ pas konfirmimit të lidhjes me Elgit Dodën, ja çfarë publikon


Vetëm pak ditë më parë më parë përmes një fotografie në Instagram këngëtarja Klea Huta më në fund konfirmoi lidhjen e saj me kantautorin Elgit Doda. Pas kësaj atë e nuk e kemi parë shumë aktive në rrjetet sociale, deri në momentin e sotëm ,kur ajo ka publikuar fotot nga ditëlindja e së motrës, Ledias.

Ajo ka shkruar edhe një urim mbresëlënës për të motrën ndërsa sipër fotos shkruan. “Magji , ëndërr , përrallë … Princeshë ! Kështu ishe mbrëmë ti shpirti im! Ledia Huta,”-përfundon postimi i Kleas.

Në këtë foto ajo dukej më në formë se kurrë, ndërkohë që shfaqet me familjaret e saj. Ledia është motra e vogël e familjes Huta dhe aktualisht studion aktrim.

 

 

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al