2 Janar, 2018

Klea Huta publikon foton private, e lumtur në krahët e Elgit Dodës


Prej më shumë se një viti Klea Huta dhe Elgit Doda janë në një lidhje dashurie, mirëpo lidhja e tyre u konfirmua vetëm pak muaj më parë.

E ndërsa kanë qenë shumë të rezervuar në postimet e fotove të tyre, këtë fillim viti Klea e ka nisur ndryshe, duke pozuar në krahët e të dashurit të saj.aaa

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al