25 Mars, 2018

Klajda Gjosha e veshur identik si gazetarja


Ish-ministrja e Integrimit dhe deputetja e Partisë Lëvizja Socialiste për Integrim, Klajda Gjosha, ka rënë vazhdimisht në sy për veshjen e saj të kuruar në çdo detaj.

Familja e saj ka disa dyqane veshjesh në Tiranë, ku bie në sy cilësia, kështu që me siguri Klajda nuk e ka problem garderobën, meqë veshjet janë biznesi i familjes.

Por pak ditë më parë ajo u shfaq në Parlament me një veshje që ishte identike si ajo e gazetares së News 24, Marsela Karapanço. Pallto e bardhë, pantallona të ngushta të zeza dhe skarpina të zeza, veshjet e tyre ngjanin si dy pika uji dhe, në fakt, që të dyja ngjanin shumë bukur.

PANORAMA PLUS

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al