18 Shtator, 2017

Kjo është Big Mama me linjat e reja, seksi dhe elegante si kurrë më parë


Këngëtarja nga Tetova Big Mama, ka rënë drastikisht në peshë.

Tani ajo duket më bukur se asnjëherë më parë pasi kilogramët e tepërt i ka larguar nga trupi dhe ka fituar forma me të vërtetë të bukura. Tani ajo duket më bukur se asnjëherë më parë pasi kilogramët e tepërt i ka larguar nga trupi dhe ka fituar forma me të vërtetë të bukura.

E rregulluar deri në detajin e fundit, veshur me fustan të zi ajo mahniti me elegancën dhe linjat e saj të reja, ndërsa mori pjesë në një aktivitet në Shkup

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al