20 Shtator, 2017

Kim thyen rrjetin, këto foto hot nuk i keni parë asnjëherë


 

Kim Kardashian është kthyer sërish në rrjet me postime  nga plazhi.

Gruaja e reperit Kanye West ka nisur pushimet e saj të nxehta në Malibu.

 

36-vjeçarja është parë më seksi se kurrë ndërsa po shijonte kohën e mirë në plazh me një shoqe të sajën.E veshur me bikini dy-pjesëshe, Kim i ka lënë pak vend imagjinatës, duke ekspozuar gjoksin dhe të pasmet e saj bombastike.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al