18 Shtator, 2017

Këto janë modelet e çizmeve më ‘in’ të këtij sezoni


Çizmet e shkurta, me shkëlqim dhe me një takë të trashë dhe të shkurt janë tendenca e reja nga industria e modës që patjetër duhet t’i keni në gardërobën tuaj. Ky model i çizmeve përveçse do iu bëjë të dukeni ‘in’ me modën, do ju ofroj edhe një komfort dhe ngrohtësi për shkak të përbërjes së materialit.

Më poshtë shikoni këto modele të këtyre çizmeve dhe inspirohuni për atë që ju shkon më shumë., formoni stilin tuja vjeshtor.

 

 

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al