24 Mars, 2023

Këmishë me vija / Trendi më “in” i Pranverë-Verë 2023 (Foto)


Kthimi i këmishës klasike me vija për meshkuj, po kthehet në veshjen më magjepsëse unisex.

Baza për të luajtur për Pranverë-Verë 2023: një këmishë e mbindrëzuar, mashkullore, e bardhë me vija dhe blu ose gri: në pëlhurën klasike të pambukut, të karakterizuara nga vija të holla ose të mesme. Më popullore për gardërobën e njeriut të biznesit, i cili rizbulon një motiv magjepsës për të – brenda dhe jashtë zyrës. Ja si të përputheni me këmishën me vija në Pranverë-Verë 2023, me 5 kombinimet të sjella nga ne…

    

Revista Psikologji/

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al