24 Prill, 2024

“Jashtë nuk të njihja”/ Romeo Veshaj tregon përshtypjet që ka për Erjola Doçin! Moderatorja: Jam shumë gjaknxehtë/ Ja këshilla që aktori i dha banores


Aktori Romeo Veshaj i tregoi Erjola Doçit se ka krijuar përshtypje shumë të mira për të gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP”.

Konkurrenti u shpreh se jashtë shtëpisë nuk kishte komunikim me të më shumë se një përshëndete, por në “BBV” e ka kuptuar se Erjola është një vajzë e zemër të mirë dhe shumë punëtore.

Të them të drjetën unë jashtë nuk të njihja fare, thjeshtë kishim një përshëndetje. E pashë që je një vajzë me zemër. Je vajzë shumë punëtore” – u shpreh Romeo.

“Faleminderit! Prap kam dalë shumë nga vetjka këtu. Jam shumë gjaknxehtë dhe qasem në mënyrë agresive, ama nuk i bie kujt në qafë vetë para. Nuk kam provokuar këtu asnjëherë njeri pa më hedhur një fjalë vetë”- tha Erjola.

“Je gjaknxhetë”- iu drejtua Romeo moderatores, gjë që u miratua nga vetë Erjola.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al