25 Tetor, 2017

Ja si duket Floriana Garo pa grim dhe me barkun e rrumbullakosur


Floriana Garo është duke jetuar ditët më të bukura në jetën e saj, që prej momentit kur mori vesh lajmin e shtatzënisë.

Moderatorja së bashku me të fejuarin e saj Enisin jetojnë në Gjenevë të Zvicrës dhe nga fotografitë të cilat ajo poston herë pas here në Instagram, duket mjaft e relaksuar .

Nuri i shtatzënisë e ka bërë Florianën të duket bukur edhe pa grim…

 

 

 

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al