19 Shtator, 2017

Gruaja bie pre e dy adoleshentëve, i bëjnë gjëmën në mes të Tiranës


Një grua ka telefonuar sot në “Aldo Morning Show” dhe ka treguar ngjarjen që i kishte ndodhur ditën e shtunë në mes të kryeqytetit.

Vera nga Tirana rrëfeu se dy adoleshentë i kishin marrë celularin dhe ishin larguar me vrap, ndërkohë që ajo ka filluar të bërtasë dhe kërkojë ndihmë. Por, sipas saj një djalë ka ndërhyrë dhe ajo e ka marrë sërish telefonin. E frikësuar gruaja tha se në kohët që po jetojme është e frikshme të dalësh në rrugë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al