19 Shtator, 2023

Gigi Hadidi cilësohet nga ekspertët si femra me nofullën më të bukur në botë!


Shkencëtarët e njohur belgë, Maurice Mommaerts dhe Robbert Cleymaet, nga Universiteti i Brukselit, kanë bërë kërkime të shumta për të përzgjedhur se cila grua e famshme e shoëbiz-it ka nofullën më të bukur.

Hadid ka kënd të nofullës prej 141.9 gradë shikuar nga përpara  afër këndit ‘perfekt’ prej 142 gradësh. Kur fytyra e modeles iu shfaq 32 kirurgëve ekspertë të fytyrës dhe 16 njerëzve të zakonshëm, ata njëzëri ranë dakord se nofulla e saj nuk ishte as shumë e pjerrët dhe as shumë e sheshtë.

Gjithashtu në këtë kërkim, yjet të cilët kishin një nofull të bukur ishte: Miley Cyrus, Amber Heard, Brigitte Bardot, Irina Shayk, Stella Maxëell, Jessica Stam e Kate Moss.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al