26 Tetor, 2019

“Funksionon 100%”, mjeku popullor tregon metodën në emision: Si ta zbuloni gjininë e fëmijës pa shkuar tek gjinekologu


75226382_513604316038135_3926226963315818496_n

Doktor Ruzhdi Metali ishte në emisionin “Zonë e Lirë” dhe ka folur për praktikat e tij, me të cilat ka kuruar njerëzit.

Gjatë emisionit, moderatorit Arian Çani i ka ardhur një mesazh nga një grua shtatzanë, e cila donte të pyeste Ruzhdiun nëse ka ndonjë metodë për të zbuluar gjininë e fëmijës pa shkuar tek gjinekologu.

Ai ka zbuluar një metodë që ekziston për të zbuluar gjininë e fëmijës dhe ka thënë se funksionon 100%.

“Femra bën çiçin, e hedh në një enë, merr disa fara gruri dhe disa fara elbi, i lë veç e veç në këtë enë. Nëse mbillet fara e elbit është çun dhe nëse mbillet fara e grurit është goc”, ka thënë ai./zone e lire

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al