21 Shtator, 2017

FOTOT/ Plas dashuria për Mimin, Braçe e ngushëllon pasi iku si ministre


Që socialistët kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin, këtë e kemi parë gjithmonë në fotot e ndryshme që sjell paparaci.

Kësaj here, ishministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli është fotografuar teksa Erjon Braçe i kishte hedhur dorën në qafë dhe diçka shihnin në celular.

p4

Por edhe deputetja demokrate, Albana Vokshi, e cila ka qenë shpesh e ashpër në Parlament me qeverinë, i ka futur krahun Mimit duke treguar një atmosferë miqësore mes tyre.p1

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al