11 Shkurt, 2024

Fotot nga paparazzi/ Lulzim Basha ndeshet me ish-bashkëpunëtorët, s’i hedhin as sytë njeri-tjetrit


Ashtu si shumë shpesh na ka ndodhur javët e fundit, deputetët e opozitës kanë qenë në qendër të vëmendjes, jo vetëm nga politika, por edhe nga ne.

lulzim basha 9

Shkak është bërë pikërisht aksioni i tyre opozitar dhe situata që krijohet çdo të enjte tashmë te dera e Parlamentit. E tillë ka qenë situate edhe ditën e sotme, ku përleshja ka vijuar edhe me hedhje të miellit. Por, ashtu si edhe kjo foto duket, jo e gjithë opozita është pjesë e aksionit.

lulzim basha

Teksa disa prej deputetëve nuk janë lejuar të futen në seancë plenare, disa të tjerë duket se kanë qenë në ambientet e jashtme dhe kur kanë dalë, janë ndeshur me kaosin e krijuar.

lulzim basha1

Një prej tyre ka qenë edhe kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Pasi ka dalë nga seanca dhe ka parë çfarë ka ndodhur jashtë, ai ka vijuar të ecë, pa përshëndetur ish-bashkëpunëtorët e tij të vjetër.

lulzim basha2 lulzim basha3 lulzim basha4 lulzim basha5 lulzim basha6 lulzim basha 10

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al