23 Prill, 2024

FOTOT/ Me bikini të zeza, Kejvina Kthella si lë vend imagjinatës nga pushimet në Dubai


Ish-velina, Kejvina Kthella ka “tërbuar” fansat me fotot e nxehta në rrjetet sociale.

Modelja ka publikuar imazhe nga pushimet në Dubai e veshur me bikni të zeza ku ka ekspozuar format e saj bombastike trupore.

Kejvina Kthella “ngriti” temperaturat me asetet saj, teksa provokonte ndjekësit e saj.

Ish-velina dukej mjaft joshëse dhe tërheqëse me fotot nga vendi ekzotik.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al