29 Nëntor, 2023

FOTO/ Tifoze e zjarrtë e Mesit, seksbomba e “Onlyfans” rrezikon përjashtimin nga Instagram-i me postimet e fundit


Jus Lopez mori një vëmendje të madhe nga mediat sportive një vit më parë gjatë Botërorit të Katarit, me seksbomban e “Onlyfans” që tregoi hapur mbështetjen e saj për Leo Mesin dhe Argjentinën e tij.

MixCollage-29-Nov-2023-01-29-PM-8769

Së fundmi, bukuroshja latine është bërë një person mjaft viral në rrjetet sociale, ku vazhdon të tregojë format e saj të nxehta.

Gjithsesi, postimet e fundit kanë sjellë një vëmendje akoma dhe më të madhe, pasi kanë shkuar në limitet e “Instagram”-it, duke i treguar thuajse të gjitha.

1

2

3

6

8

5

4

9

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al