16 Tetor, 2017

Foto të rralla/ “Dy gëzime në një ditë”, Teuta Hoxha kujton ditëlindjen e Enverit


Nusja e Enver Hoxhës, Teuta Hoxha ka kujtuar ditëlindjen e ish-diktatorit duke publikuar disa foto të rralla familjare.

enver hoxha

Nusja e djalit, Teuta Hoxha , së  bashku me fotot ku shihet Enveri me bashkëshorten dhe nipërit e mbesat ka publikuar edhe një urim për djalin e saj Rei i cili ka lindur në të njëjtën datë me të.

“Sot, familja jone gëzon datëlindjen e Reit, që ka lindur më 16 Tetor, në një datë me stërgjyshin e tij Enver.

Reit, nëna dhe gjyshi, që e duan fort, i japin shumë urime në këtë 17 vjetor!”

16 Tetor – Në kujtim të datëlindjes së Enver Hoxhës.

(Foto familjare që publikohet për herë të parë)” shkruan Teuta Hoxha.

123-enver-Hoxha (1)13680660_835136149963768_8524861789884158455_nenver-5enver-113606725_833373476806702_4882584711015222986_n15203346_921633981313984_1666330075152597679_n15965784_950549891755726_5233960615573819260_n15976972_950549848422397_6663025351933905182_n21314552_1112510135559700_8360024759737653237_n

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al