8 Dhjetor, 2023

FOTO/ S*ks me Ronaldon dhe video duke e bërë me portugezin, ylli i “Onlyfans” trondit rrjetet sociale


Daniela Çavez disa muaj më parë tronditi me deklaratat e saj të bujshme, duke u shprehur se kishte bërë seks me Kristiano Ronaldon dhe madje e kishte të filmuar “aksionin” me yllin portugez.

Modelja nga Kili vijon të jetë në qendër të vëmendjes në “Instagram”, gjithashtu edhe në platformën “Only Fans”, aty ku shfaqet pa filtra për fansat e saj të shumtë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al