5 Qershor, 2023

FOTO/ Shakira dhe Hamilton kapen sërish ‘mat’, shtohen dyshimet për lidhje…


Shakira dhe piloti i Mercedezit, Luis Hamilton janë kapur sërish bashkë në darkë pas Çmimit të Madh të Spanjës të dielën.Collage Maker-05-Jun-2023-08-41-PM-7509

“The Sun” ka publikuar foto të kolumbianes së bashku me britanikun në një restorant në Barcelonë. Ata nuk ishin vetëm, pasi në darkë morën pjesë edhe muzikanti dhe producenti kanadez Daniel Caesar, kantautori sudanez Mustafa dhe modelja nga Emiratet Fai Khadra, një mikeshë e ngushtë e Kendall Jenner.

The pair was spotted for cocktails on Sunday

Por një detaj ka ndezur edhe më shumë dyshimet për një lidhje të mundshme. Piloti i ka vendosur dorën këngëtares nga pas teksa i duket shumë pranë gjoksit. Hamilton had his arm around Shakira

Ai e ka pranuar se është shumë entuziast për të pasur një të dashur ‘latine’.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al