1 Mars, 2024

FOTO/ Puthje në buzë dhe në të pasme, një nga binjaket franceze e “tepron” me shoqen e ngushtë


Matild dhe Polin Tanto janë ndër modelet më të ndjekura dhe më të preferuara në Francë, të cilat regjistrojnë respektivisht 8.8 dhe 5 milionë fansa në “Instagram”.

Binjaket nga Bordoja, prej kohësh janë gjithashtu edhe pjesë e platformës për të rritur, “OnlyFans”, ku shfaqen pa censurë për fansat.

Kohë më parë ato pushtuan edhe kronikat rozë, teksa u pikasën gjatë festave të shfrenuara që organizonte në Paris futbollisti brazilian Nejmar.

Së fundmi një vëmendje të madhe ka marrë dhe Matild, e cila postoi disa foto me shoqen e saj të ngushtë Xhëne Matuin, duke u puthur në buzë brenda në det e duke i puthur gjithashtu të pasmet dhe duke shkruar: “Shoqja ime e ngushtë është më e nxehtë se e jotja”.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al