1 Dhjetor, 2023

FOTO/ Pas momenteve intime, Leonardo DiCaprio iu jep fund aventurave dhe zyrtarizon lidhjen me modelen italiane? Aktori takohet me…


Aktori i njohur Leonardo DiCaprio prej kohësh ka nisur një romancë me modelen italiane Vittoria Ceretti.

Megjithëse çifti akoma nuk e kanë konfirmuar publikisht lidhjen, së fundmi ata janë parë së bashku me familjarët e 25-vjeçares në Londër në “Ditën e Falenderimeve”.

Vittoria Ceretti and Leonardo DiCaprio with his family.

Mesa duket lidhja e dyshes është bërë serioze dhe modelja ia ka prezantuar partneri prindërve të saj.

Vittoria Ceretti and Leonardo DiCaprio with his family.

Një muaj më parë  Leonardo DiCaprio së fundmi është fotografuar në momente intime me të dashurën e tij në një festë halloweni në Los Angeles.

Teksa po përqafoheshin me njëri-tjetrin, në një moment modelja i futi duart 48-vjeçarit në pjesën e pasme të pantallonave të shkurtra dhe i kapi të pasmet atij, ndërsa disa muaj më parë çifti u panë duke u puthur në një klub nate në Ibiza.

 

 

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al