27 Nëntor, 2022

Foto nga paparazzi/ Çanta sportive e Monika Kryemadhit


Nëse do të na duhej t’i bënim një përmbledhje stilit të saj, mund të themi se Monika Kryemadhi ka bërë një revolucion në veshje, duke u shndërruar te personazhet e veshur më mirë.

Deputetja e Partisë së Lirisë, vjen gjithnjë brenda kornizave si deputete, por duke ruajtur pjesën trendi. Tashmë, deputetja e Partisë së Lirisë, zgjedh të alternojë në stilin e saj edhe sportiven.

Këtë të enjte, Kryemadhi është shfaqur në Parlament me ngjyrat e tokës dhe ajo që na tërhoqi vëmendjen ishte pikërisht çanta e saj. E bollshme, sportive dhe praktike, çanta e deputetes është krejt ndryshe nga sa jemi mësuar të shikojmë te koleget e saj. Ndoshta ky stil i ri i Monikës ka si sinonim komoditetin dhe rehatinë e saj.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al