8 Dhjetor, 2023

FOTO/ Mund ti kombinoni me çdo veshje, ja disa nga shallët e dimrit që janë në modë këtë dimër


Kur temperaturat janë nën  0°C, shallët janë zgjedhja e duhur për t’u mbrojtur nga i ftohti dhe sëmundjet. Shtëpitë e modës këtë dimër sugjerojnë të mbani shalla të gjata.

Ja disa propozime:

15 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al