19 Shtator, 2017

FOTO/ Ministrja e Shëndetësisë ‘në qiellin e shtatë’ pasi Rama i dha postin


Ogerta Manastirliu është një nga të shumtat ministre zonja, që zoti Rama i besoi një ministri. Dhe një nga më të rëndësishmet, siç është Ministria e Shëndetësisë. Ajo shfaqet e lumtur në bar, në pauzat e seancave, bashkë me dy zonja të tjera socialiste.

p7Senada Mesi në shoqërinë e patriotit të saj, Ilir Beqajt

Zëvendëskryeministrja e qeverisë Rama, Senada Mesi, ka qenë risia dhe surpriza e kësaj qeverie. Zonja nga Shkodra ditët e para ka preferuar të rrijë në shoqërinë e Beqajt, edhe ai nga Shkodra.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al