17 Maj, 2024

FOTO/ Mike me Romeon, por a e meriton Heidi Baçi finalen e “BBV”? Efi Dhedhes e thotë “troç”, ja çfarë mendimi ka ish-banorja


Ish-banorja e “Big Brother VIP” së fundmi ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram.

E teksa shpesh herë Efi ka treguar se i mbështet çiftin Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi në rrugëtimin e tyre në shtëpinë e “BBV”, fansat kuriozë e kanë pyetu atë në lidhje dyshen.

“Sipas teje a e meriton Heidi finale?”, shkruan komentuesi/ja, ndërsa Efi tha se Heidi nuk e meriton vetëm finalen por edhe çmimin e madh.

“E meriton edhe fitoren”– u përgjigj ish-banorja.

Kujtojmë që Efi ka një marrëdhënie të mirë me Donaldin dhe Romeon, ndërsa e ka mbështetur këtë të fundit në eksperiencën e tij në këtë reality show.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al