27 Shtator, 2023

FOTO/ Luante për Tiranën dhe Vllazninë, ish-basketbollistja seksi zbulon gjithçka në “OnlyFans”


Ndonëse tashmë jashtë parketit, Milica Daboviç vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes.

Collage Maker-27-Sep-2023-12-05-PM-4287

Ish-basketbollistja serbe, e cila për disa vite ka milituar edhe në kampionatin shqiptar, duke luajtur për skuadra si Flamurtari, Vllaznia apo Tirana, prej disa muajsh është bërë pjesë e “OnlyFans”.

41-vjeçarja mbetet në “top” formë dhe është tepër aktive në platformën me pullë të kuqe, në të cilën regjistron rreth 30 mijë fansa. Ndërkohë, Milica nuk lë pas dore as “Instagram”- in, aty ku provokon me foto dhe video të nxehta.

1

2

3

6

7

8

9

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al