23 Shtator, 2023

FOTO/ Kim Kardashian ‘çmend’ fansat me format perfekte trupore në Kaliforni


Ylli televiziv Kim Kardashian cilësohet si një ndër femrat më tërheqëse të Hollywood-it.

42-vjeçarja çmend fansat me format perfekte trupore.

Së fundmi ajo është parë duke ecur në Calabasas, Kaliforni, ndërsa kishte veshur një bluzë të ngushtë në ngjyrë të zezë dhe një palë pantallona të gjera duke vënë në pah trupin e tonifikuar.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al