3 Tetor, 2023

FOTO/ Fitorja e Çelsit me golin e Brojës, pornostarja angleze e parashikoi: Kush është gati për…


Çelsi u rikthye më në fund te fitorja, ku në fushë ishte dhe Armando Broja, me sulmuesin kuqezi që gjeti rrugën e rrjetës pas thuajse një viti.

Collage Maker-03-Oct-2023-12-09-PM-299

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Këtë sukses duket se e ka parashikuar pornostarja angleze që mbështet Çelsin, Astrid Uet.

Bukuroshja 23-vjeçare postoi një foto tepër të nxehtë në rrjetet sociale, ku shkruante: Kush është gati për dy fitore radhazi?”, duke llogaritur dhe triumfin që “Blutë” arritën në Kupë përballë Brajtonit.

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Duket se Uet është kthyer në një hajmali fatsjellëse për Brojën me shokë përgjatë kampionatit.

2

3

4

6

7

8

9

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al