24 Prill, 2024

FOTO/ Egla i ngatërroi emrin Romeos, Donald Veshaj dhe Bora Zemani injorojnë hapur aktoren


Dy aktorët, Romeo Veshaj dhe Egla Ceno ditët e fundit janë përfshirë në një debat me njëri-tjetrin.

Shka i debatit është bërë banorja, e cila shpesh herë e ka thirrur Romeon në emrin e dy vëllezërve të rij, Donald dhe Marjo Veshaj.

Debati i dyshes u diskutua edhe gjatë primet të mbrëmjes së djeshme, ndërsa

Donaldi dhe Bora Zemani kanë injoruar Eglën.

Romeo, Marjo, ti, çfarë e ke ti more?”– tha Bora teksa qeshte.

“Berti, Berti. Berti Jam”- u shpreh Donaldi i përqendruar te televizori duke shikuar vëllain e tij në “BBV”.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al