16 Mars, 2023

FOTO/ Dikur milte lopë dhe tani flitet për një lidhje me Nejmarin, si ia ndryshoi jetën Botërori stjuardesës rumune


Jeta e stjuardesës Adriana Paul ndryshoi pas Kupës së Botës, Katar 2022. Ajo mbajti në duar trofeun e “Lojtarit Më të Mirë të Tuneut” që shkoi për Lionel Mesin.

Collage Maker-16-Mar-2023-10-51-AM-8309

Pas atij momenti ajo u bë shumë e njohur, aq sa edhe bëri për vete yllin brazilian  Nejmar. Në media është përfolur se mes tij dhe rumunes ka një marrëdhënie dashurore.

Pas Botërorit në Katar ajo ka dhënë disa intervista duke zbuluar se kishte një fëmijëri të lumtur dhe se ndihmonte gjyshen dhe gjyshin e saj në fermën e lopëve.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adriana Paul (@adriianepaul)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adriana Paul (@adriianepaul)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adriana Paul (@adriianepaul)

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al