17 Maj, 2024

FOTO/ Arbenita Ismajli pëson ndryshimin në pamje, ja si duket modelja me “look-un” e ri


Modelja e njohur Arbenita Ismajli ka bërë një ndryshim në pamje.

Bukuroshja nga Kosova ka vendosur që të presë balluket.

Ajo ka postuar një video në InstaStory me “look-un” e ri dhe duket që i shkojnë.

Ndonëse nënë e një vajzë, Arbenita njihet si një ndër femrat më tërheqëse shqiptare, e cila çmend fansat me format perfekte trupore.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al