4 Dhjetor, 2023

FOTO +18/ Shoqe me Neymar, një nga binjaket e famshme franceze shfaqet nudo ne plazh


Dy binjaket e njohura franceze të “Onlyfans”, Matild dhe Polinë Tantot janë gjithnjë në qendër të vëmendjes nga mediat rozë.

 

Të dyja ato morën një famë të madhe kur u shfaqën në disa nga festat që Nejmar bënte në shtëpitë e tij gjatë kohës kur luante për PSG-në.

Së fundmi, bukuroshet nga Bordoja kanë zgjedhur që të kalojnë disa pushime në disa ishuj të Oqeanit Indian.

Ajo që mori vëmendjen më të madhe ishte pikërisht Matild, e cila nuk nguroi të postonte disa foto në limitet e “Instagram”-it, e cila shfaqet totalisht nudo, e mbuluar vetëm me një peshqir, gjë që i bëri fansat të çmendeshin në komente.

      

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al