23 Maj, 2024

FOTO +18/ Me këmbën lart dhe fundin e shkurtër, Megi Pojani “çmend” fansat për ditëlindje


Moderatorja Megi Pojani ditën e sotme feston ditëlindjen.

Në këtë ditë kaq të veçantë për të Megi ka marrë urime nga të afërmit dhe miqtë e saj më të mirë.

Moderatorja i ka postuar disa nga urimet në faqen e saj të Instagram, megjithëse një ndër to mori vëmendjen e ndjekësve.

Krahas urimit për ditëlindje, një nga shoqet e Megit ka postuar një foto të Megit +18.

Me këmbën e ngritur lart dhe fustanin e shkurtër, në foto moderatorja ka treguar më shumë seç duhet, megjithëse mikja e saj i ka vendosur tek të pasmet në foto një tabelë që shkruan +18.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al