25 Shtator, 2017

Floriana Garo kthehet në vendlindje, ja si duket ajo pas largimit nga televizioni


 

Prej disa kohësh moderatorja Floriana Garo është larguar nga vendi për të jetuar me të fejuarin e saj në Zvicër, aty ku ka zhvendosur edhe jetën e saj të re, duke lënë pas edhe angazhimin në televizion që kishte me emisionin ‘Jo vetëm modë’.

Por me një foto që ka postuar së fundmi , Floriana na ka bërë të mendojmë se këto kohë ajo ndihet nostalgjike për Shqipërinë dhe sidomos vendlindjen e saj, pikërisht qytetin e Durrësit.

Garo ka publikuar disa foto, ku shfaqet mjaft e buzëqeshur dhe si gjithmonë në formë nga Durrësi.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al