9 Dhjetor, 2017

Flet vajza e lodrave të seksit: I kam eksploruar gjithë fantazitë e mia seksuale, kam provuar edhe treshe


Armida Elezi e ftuar mbrëmjen e djeshme në panelin e  “Top Show Magazine” tema ishte ‘’T flasim për seksin’’ ka thënë se gjithnjë e më shumë femrat në Shqipëri po kërkojnë të dinë më shumë informacion rreth seksit, lodrave të seksit apo edhe rreth eksperimentimeve të ndryshme.

E pyetur nga moderatori Dudushi nëse ajo i ka praktikuar këto që thotë më herët me partnerin e saj Armida është shprehur:

“Unë kam qenë njeri shumë kurioz të eksperimentoja me veten dhe partnerin dhe duke u nisur nga ky pasion e kam shprehur këtë gjë. Unë mendoja se ishte mëse normale për mua. Por vura re se në diskutimet e duhura unë isha normalja, për pjesën që unë doja të eksperimentoja dhe të njihja trupin tim. Gjithmonë kam eksperimentuar me veten dhe partnerin, i kemi eksploruar të gjitha fantazitë tona, madje edhe me një person të tretë”!

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al