24 Tetor, 2019

Femrat çmenden për të, kjo është bashkëshortja e arabit më të bukur në botë (Foto)


Fotografi dhe modeli Omar Borkan Al Gala njihet pothuajse në gjithë botën. Për shkak të bukurisë, Arabia Saudite e ka përzënë.

Numëron më shumë se 1 milionë ndjekës në ‘Instagram’ dhe është mjaft i pëlqyer, sidomos për adhurueset femra.

Ai ka postuar në rrjetet sociale një foto me bashkëshorten. Por ndjekësit nuk e kanë konsideruar të bukur atë, krahasuar me bukurinë e Omar.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al