9 Dhjetor, 2017

Era Rusi dhe Erisa Xhixho të pandara , bashkë edhe në festival


Era Rusi dhe Erisa Xhixho janë në një spektakël muzike aktualisht sikundër është ”C’est la vie”, por nuk kanë lënë pa shijuar në sallë netët e festivalit “Kënga Magjike”.

Ato janë shfaqur në shoqërinë e njëra-tjetrës gjatë njërës nga netët e festivalit të muzikës së lehtë shqiptare. Në spektaklin televiziv ato këndojnë në dyshe; Era në grup me Ervin Bejlerin dhe Erisa Xhixho përballë Erik Lloshit.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al