27 Shtator, 2017

Enca bën një ndryshim drastik në look, ‘imiton’ Kim Kardashian


Gjatë gjithë kohës ajo është parë me flokë të gjata dhe shpesh ka eksperimentuar me flokët e saj, si me ngjyrën apo edhe dukjen, por asnjëherë me gjatësinë. Aktualisht Enca  gjendet në Zvicër pikërisht pranë grupit të madh të muzikës ‘Universal Music’.

Por ajo që bie në sy është pamja e saj, pasi Enca nuk duket më si më parë ,por flokët e saj janë bërë më të shkurtër, një model që na kujton fare mirë modelin që ka aplikuar Kim Kardashian në flokët e saj

Si gjithmonë ajo nuk ka harruar të nxjerrë në pah dhe format e fizikun e saj.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al