12 Tetor, 2017

E turpshme/ Çifti bën seks në mes të ditës në park, por i filmojnë dhe “u nxjerrin bojën”


Një çift është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale në mes të ditës në një park në Ilinois, ndërkohë që dikush e ka filmuar të gjithë skenën me vetëdije të plotë prej tyre.

Pamjet më pas janë shpërndarë në rrjetet sociale duke rënë në dorë të mediave.

“The Sun” shkruan se sipas ligjeve të Ilinois, veprimet seksuale në vende publike dënohen me një vit burg ose me një gjobë prej 2500 dollarësh.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al